Gry i telefony
Jak spędzać wolny czas

Smartfony

30 listopada 2014

Smartfony Nowoczesne smartfony posiadają duże ekrany, a więc korzystanie z sieci nie nastręcza żadnych trudności. Jednak, jeśli chodzi o telefony komórkowe, to pozwalają one nie tylko na wykonywanie połączeń i łączenie z internetem. Poza tym stają się one doskonałymi aparatami fotograficznymi, kamerami, nawigacjami samochodowymi, jak również za ich pomocą można sterować różnymi urządzeniami. Biorąc pod uwagę tempo rozwoju nowoczesnych technologii można sądzić, że w najbliższej przyszłości funkcjonalność telefonów komórkowych znacznie się zwiększy. Czy tym samym będzie można mówić, że telefony komórkowe całkowicie zastąpią inne urządzenia? Tak naprawdę raczej całkiem nie wyprą ich z rynku, ale na pewno ograniczą ich sprzedaż i ich użyteczność. To, co bowiem jeszcze kilka lat temu wydawało się rzeczywistością z filmów fantastycznych, dzisiaj jest realne i tym samym nikogo już nie powinny dziwić coraz większe możliwości techniczne, jakie osiągają wypuszczane na rynek telefony komórkowe. Takie telefony ze względu na swój innowacyjny wygląd, a przede wszystkim także ze względu na nowoczesne funkcje, aplikacje i oprogramowanie potrafią wzbudzać ciekawość oraz prawdziwe uznanie. Może, więc warto wyposażyć się w taki telefon komórkowy.

Kategorie: Możliwości telefonów | Tagi: , ,

Zmiana technologii

22 listopada 2014

Zmiana technologii Nie da się ukryć, że w odniesieniu do pewnych produktów i urządzeń, współczesna technologia pędzi do przodu w ogromnym tempie i tym samym z miesiąca na miesiąc na rynku mamy do czynienia z pewnymi nowościami. Między innymi tak właśnie jest w przypadku, gdy mówimy o telefonach komórkowych. Firmy, które zajmują się produkowaniem tychże urządzeń, starają się w jak najkrótszych odstępach czasu wypuszczać na rynek różne nowości. Chodzi oczywiście o to, aby być o krok przed konkurencją, o rozgłos, o to, aby media pisały i mówiły o nowościach tej, a nie innej firmy. W tym miejscu warto również zapytać nie tylko o zalety, ale także o wady nowych technologii. Nie ma, bowiem żadnych wątpliwości, iż najnowsze technologie dotyczące telefonów komórkowych mają swoje zalety, a nawet mają ich bardzo wiele, ale mają również swoje wady. Najnowocześniejsze modele telefonów komórkowych to urządzenia pozwalające nie tylko na łączenie się z dowolną osobą oraz wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS, ale na znacznie więcej. To rozbudowane urządzenia pozwalające łączyć się z internetem, spełniające funkcje aparatu fotograficznego, kamery, a nawet pozwalające sterować różnymi innymi urządzeniami w domu czy też w innym miejscu.

Kategorie: Producenci i modele, Wady i zalety | Tagi: , ,

Telefon od HTC

23 października 2014

Telefon od HTC HTC One Mini 2 jest szybszy niż jego poprzednik, ale stało się to wskutek odchudzenia nakładki na Androida. Użytkownik oczekuje szybkiej reakcji na wydawane komendy, a jest dosyć ciężko. Podsumowując, jest to telefon o bardzo ciekawym designie. Jednak w obecnych czasach nie można się opierać jedynie na wyglądzie. Użytkownik może mieć mieszane uczucia, kiedy po zainstalowaniu wszystkich interesujących go aplikacji oraz konfiguracji kont telefon nie będzie tak gładko pracował jakby się można było spodziewać. Można pomyśleć, że jeśli patrząc na nazewnictwo świadczy o możliwościach telefonu, to nazwa HTC One Mini 2 jest wręcz doskonała, gdyż oprócz mniejszego telefonu, otrzymuje się również o niewielkich możliwościach. Czy takie są nasze oczekiwania związane z tymi telefonami? Na pewno są to urządzenia nowoczesne, konkretne, wyposażone w wiele różnorodnych oprogramowań oraz aplikacji, jednakże panuje także przekonanie, że nie są one zbyt trwałe, dlatego zdania na ich temat są podzielone.

Kategorie: Producenci i modele | Tagi: , ,