Gry i telefony
Jak spędzać wolny czas

Archiwum z Październik, 2014

Zmiana technologii – część druga

30 października 2014

Zmiana technologii – część druga Można, więc z powodzeniem o nich powiedzieć, jako o urządzeniach wielofunkcyjnych. Jednocześnie też im większe możliwości tym większe obciążenia dla systemu. Nie ma, bowiem co ukrywać, iż żywotność baterii najnowocześniejszych modeli telefonów komórkowych jest znacznie niższa niż urządzeń znacznie starszych i posiadających mniejsze możliwości. Jeśli więc komuś zależy na telefonie komórkowym, którego bateria wytrzymałaby znacznie dłużej, to na pewno nie powinien kupować modeli telefonów komórkowych z dużym wyświetlaczem. Tutaj przyda się telefon z małym wyświetlaczem i na pewno nie dotykowy. Technologia odnosząca się do telefonów komórkowych idzie do przodu w bardzo szybkim tempie i tego na pewno nie zatrzymamy. Do nas jednak należy wybór konkretnego modelu komórki, który powinien spełniać nasze wymagania. Obecnie nie ma nic trudnego w wyborze telefonu, albowiem na rynku mamy ogromną ilość różnorodnych modeli i marek. Są telefony proste w obsłudze, skierowane do osób starszych, ale także są telefony nowoczesne wyposażone w ogromną ilość aplikacji, z których chętnie korzystają młodzi.

Kategorie: Możliwości telefonów | Tagi: , ,

Nowoczesne telefony

28 października 2014

Nowoczesne telefony Nowoczesne urządzenia charakteryzują się również wyglądem i funkcjonalnością wyświetlaczy, które zasadniczo w urządzeniach najnowszej generacji są dotykowe. Nie wszyscy chwalą sobie możliwość posługiwania się takimi urządzeniami, ale zasadniczo na pewno jest ono jak najbardziej przydatne dla osób, które potrzebują mieć stały dostęp do internetu. Nie należy jednak zbyt dużej wagi przywiązywać do samej nazwy, gdyż de facto najważniejsza jest funkcjonalność danego urządzenia, która dla każdego użytkownika jest bardzo spersonalizowana i odmienna. Nieważne, zatem czy smartfon, telefon komórkowy, iphone, czy też inna nazwa. Ważne, aby się sprawdzał w praktyce. Dlatego też zanim zdecydujemy się na wybór adekwatnego dla siebie sprzętu, zastanówmy się, czy będziemy mieć możliwość cieszenia się z jego doskonałej pracy, oraz czy jego wszystkie elementy będą sprawdzać się w codziennym użytkowaniu. Na pewno jest to bardzo ważne i bardzo istotne.

Kategorie: Możliwości telefonów | Tagi: , ,

Samsung Galaxy Ace 3

25 października 2014

Samsung Galaxy Ace 3 Ciekawym rozwiązaniem jest również to, że Samsung Galaxy Ace 3 będzie można kupić również w wersji duoSim, a więc z możliwością pracy z dwoma kartami SIM. S Najnowsza wersja Galaxy Ace 3 jest wyposażona w aparat z matrycą 5Mpix, który w testach otrzymuje notę dostateczną. Nie inaczej zresztą było w poprzednich wersjach tego telefonu. Można się było spodziewać, że w najnowszym Ace będzie zainstalowany najnowszy Android, jednak jest inaczej jest on wyposażany w Androida w wersji 4.2.2 z nakładką TuchWizz, którą zna się już od wielu lat. Można się zastanawiać, jakie są zalety tego telefonu? Wydaje się, że największą jego zaletą jest jego cena. Jednak trzeba powiedzieć, że jego największą zaletą jest jakość tego telefonu, trzeba przyznać, że jest to telefon co najmniej solidny. Ten typ telefonów ma ogromną ilość zalet, na pewno warto, więc mieć na uwadze właśnie ich wybór, jeśli chodzi o telefon dla siebie. Z całą pewnością spełnią wszystkie nasze oczekiwania a co za tym idzie będziemy każdego dnia cieszyć się ich świetnym działaniem.

Kategorie: Producenci i modele | Tagi: , ,

Telefon od HTC

23 października 2014

Telefon od HTC HTC One Mini 2 jest szybszy niż jego poprzednik, ale stało się to wskutek odchudzenia nakładki na Androida. Użytkownik oczekuje szybkiej reakcji na wydawane komendy, a jest dosyć ciężko. Podsumowując, jest to telefon o bardzo ciekawym designie. Jednak w obecnych czasach nie można się opierać jedynie na wyglądzie. Użytkownik może mieć mieszane uczucia, kiedy po zainstalowaniu wszystkich interesujących go aplikacji oraz konfiguracji kont telefon nie będzie tak gładko pracował jakby się można było spodziewać. Można pomyśleć, że jeśli patrząc na nazewnictwo świadczy o możliwościach telefonu, to nazwa HTC One Mini 2 jest wręcz doskonała, gdyż oprócz mniejszego telefonu, otrzymuje się również o niewielkich możliwościach. Czy takie są nasze oczekiwania związane z tymi telefonami? Na pewno są to urządzenia nowoczesne, konkretne, wyposażone w wiele różnorodnych oprogramowań oraz aplikacji, jednakże panuje także przekonanie, że nie są one zbyt trwałe, dlatego zdania na ich temat są podzielone.

Kategorie: Producenci i modele | Tagi: , ,

« Poprzednie